در ابتدا شما را با تاریخچه مختصری از فعالیت ها،خاستگاه و همچنین وسعت خدماتمان آشنا می کنیم.ژیلت

این گروه بازرگانی فعالیت خود را در ارائه محصولات ژیلت از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده و همواره در جهت رضایت شما مشتریان گرامی قدم های مثبتی  را بر داشته است.خرید پستی ژیلت

ما با عرضه مناسب و بهترین سرویس در کوتاه ترین زمان شما را به جامعه کثیر مشتریانمان اضافه می کنیم.

در سال ۱۹۹۹ ژیلت به عنوان یک شرکت،ارزشی معادل ۴۳ میلیارد دلار آمریکا را داشت،که از این میزان در حدود ۱۶ میلیارد دلار آن،یعنی۳۷% ،تنها ارزش نام تجاری ژیلت بود.

در اقتصاد پویا که عرضه و تقاضا،شرایط آن را تعیین و تبیین می کند و بحث قیمت و کیفیت در کنار دانش کافی از علم تجارت و مدیریت زمان حرف اول را می زند.تنها بنگاه های اقتصادی و شرکت هایی موفق اند که به موارد ذکر شده توجه کافی و وافی داشته و آنها را در عمل پیاده نمایند.گروه بازرگانی شایگان تمام سعی خود را دارد تا باعرضه محصولات ژیلت اصل و با کیفیت و فروش اینترنتی ژیلت،خرید را برای شما عزیزان آسان نماید.

ژیلت هم اکنون توسط مجله فوربس به عنوان بیست و سومین برند پر ارزش در جهان معرفی شده است.دفتر مرکزی شرکت ژیلت که در بوستون در ایالت ماساچوست واقع است،در سال ۲۰۰۵ در شرکت پروکتراند گمبل ادغام شد و دیگر شرکت ژیلت موجودیت ندارد.در اثر این اقدام،بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات بهداشتی و خانواده بوجود آمد.محصولات ژیلت بین دو بخش زیبایی و خانواده در شرکت پروکتراند گمبل تقسیم شده است.

فروشگاه ژیلت با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شده.هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد از هر قشر و صنفی که باشند،بتوانندنیازهای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن،در آن تامین کرده و با  رضایت خاطر استفاده نمایند.خدمت رسانی به مشتری،بخشی از برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست.برهمین اساس،تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این شرکت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید اینترنتی ژیلت،در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.

توجه به مشتری مهم ترین بخش کار ما محسوب می شود.به همین دلیل ژیلت آلمانی با کیفیت بسیار بالا،بهره گیری از سیستم تخفیف،هدیه،حمایت بیشتر از مشتریان دائمی،برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظرگرفته شده است.

علاوه بر موارد فوق،سیستم پشتیبانی تلفنی این فروشگاه،با استفاده از کادر مجرب و تعلیم دیده،همواره پاسخگوی تمام سئولات مشتریان در مورد کالاها و خدمات ارائه شده می باشد.شما می توانید بدون اتلاف وقت در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار،یا…) با قدرت خرید بالا و سر فرصت،متنوع ترین محصولات ژیلت را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی،بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

اکنون مرکز خرید اینترنتی ژیلت چندین محصول، در طبقات مختلف کالایی را عرضه می کند و روزانه تعداد زیادی از محصولات جدید ژیلت را به این مجموعه اضافه می نماید.

خریدی لذت بخش را برای شما آرزومندیم.

ژیلت

ژیلت

ژیلت