خرید محصولات ژیلت(ژل ژیلت یا فوم ژیلت)

برای انتخاب بهتر در خرید محصولات ژیلت بهتر است مطلب زیر را مطالعه نمایید.خرید اینترنتی ژیلت

استفاده مداوم از دستگاه ژیلت اصل همراه با ژل یا فوم ژیلت به آراستگی وسلامت هر چه بیشتر پوست شما کمک خواهد کرد.برند ژیلت یا نمایندگی ژیلت یک نام تجاری مطرح در دنیای آرایشی بهداشتی می باشد و به عنوان بزرگترین نام در جهان با برآورد ۷۰% از سهم بازار جهانی خودنمایی می کند و این در مورد محصولات ژیلت مردانه و محصولات ژیلت زنانه به چشم می خورد.

انتخاب صحیح ژل و فوم باعث تفاوت در یک اصلاح خوب و صاف یا یک اصلاح نادرست می شود.اصلاح نادرست می تواند پوست صورت را قرمز یا باعث تحریک و یا بریدگی گردد.بهترین انتخاب برای یک اصلاح ایده آل انتخاب ژل ژیلت یا فوم ژیلت می باشد.

فوم ژیلت حاوی حباب های کوچکی در مایع است که به نرم شدن ریش قبل از استفاده از تیغ  کمک می کند.از طرف دیگر ژل اصلاح ژیلت حاوی مواد نرم کننده ژلی می باشد.برخلاف ژل اصلاح ژیلت،فوم اصلاح پر از کف می باشد که این یکی دیگر از تفاوت های ژل و فوم می باشد که می توان از مقدار کمتری فوم نسبت به ژل در اصلاح استفاده کرد.

دیگر تفاوت ها بستگی به نوع پوست و مو ی اصلاح کننده دارد.ژل ژیلت در موارد ی که شخص موی ضخیم تری داشته باشد بهتر عمل می کند ولی در کل مواد تشکیل دهنده هر دو شامل گلیسرین،ترکیبات معطر و مرطوب کننده ها و .. می باشد.

از دیگر محصولات ژیلت می توان به ژل بدن ژیلت اشاره نمود که اولین ژل اصلاح بدن آقایان می باشد که با فرمولاسیون بسیار قوی در آراستگی آقایان مخصوصا ورزشکاران نقش بسزایی دارد.

ژل اصلاح بانوان نیز ژل فوق العاده صاف کننده و نرم کننده ای است که برای پوست های حساس با فرمولاسیون جدید جهت به حداقل رساندن آسیب و احساس سوزش پوست وهمینطور با سرخوردن شگفت انگیز برای محافظت از پوست می باشد که بهتر است همراه با تیغ ژیلت ونوس استفاده گردد.

تفاوت هایی نیز بین انواع فوم و ژل ژیلت  وجود دارد.به غیر از فرق هایی که در رایحه های بکار رفته بین این محصولات به چشم می خورد تفاوت هایی از نظر کارایی و ست شدن با دستگاه های مربوطه وجود دارد.مثلا ژل فیوژن پاور،ژل فیوژن پروگلاید،ژل مچ تری و غیره هر کدام معمولا با دستگاه های مشابه و هم اسم خود خریداری و مورد استفاده قرار می گیرند.افرادی که از دستگاه مچ تری قابدار،مچ تری توربو،مچ تری۲+ و دستگاه مچ تری پاور استفاده می کنند،ژل مچ تری را خریداری می ژیلتکنند تا هم این محصولات را ست کرده باشند و هم اینکه همخوانی آنها با یکدیگر مشتریان را در سراسر دنیا به این کار ترغیب می کند.

البته مطالبی که ذکر شد،دال بر این نیست که نمی توان از فوم ژیلت سنسیتیو یا ژل ژیلت فیوژن همراه با مثلا دستگاه مچ تری توربو استفاده کرد یا اینکه بگوییم برای اصلاح بهتر فرد دچار مشکل خواهد شد،بلکه هدف این است که با ست کردن محصولات ژیلت می توانیم اصلاح بهتری داشته باشیم و فراموش نکنیم که برای تولید انواع ژیلت تحقیقات گسترده ای در تمامی مقاطع زمانی از ابتدای تولیدوشروع به کار کارخانه انجام شده است و با آزمایشات صورت گرفته تولید و نام گذاری شده است.

مواردی که به آنها اشاره شد در مورد انواع دستگاه ژیلت نیز صدق می کند.بهتر است برای هر کدام از دستگاه ژیلت از تیغ یدک ژیلت هم نام آن استفاده شود.اما شما می توانید بسیاری از تیغ های یدک را روی سایر دستگاه های ژیلت نصب و مورد استفاده قرار دهید.مثلا تیغ یدک فیوژن ساده را روی دستگاه فیوژن پاور نصب کنید اما فراموش نکنید که گاهی محدودیت های کوچکی نیز خواهید داشت به عنوان مثال اگر بر عکس این کار را انجام دهید و یدک فیوژن پاور را روی دستگاه فیوژن ساده یا غیر پاور نصب نمایید در این صورت دستگاه شما به دلیل نداشتن پاور کارایی کاملی برای یدک ژیلت فیوژن پاور نخواهد داشت و مانند یدک فیوژن ساده عمل خواهد کرد.البته مشکلی برای اصلاح ایجاد نمی کند اما به دلیل تفاوت قیمت بین یدک ژیلت فیوزن و یدک ژیلت فیوژن پاور این کار خیلی منطقی به نظر نمی رسد.پس بهتر است دستگاه،یدک و فوم یا ژل اصلاح هم نام باشند.

 جدید ترین محصولات ژیلت

ژیلت های جدیدی برای اصلاح بهتر در راه است.ژیلت برای تقویت محصولات خود و همچنین جهت ارتقا بیش از پیش کارای و کیفیت و همچنین تنوع محصولات ژیلت، تحقیقات گسترده ای از سال۲۰۱۳ میلادی آغاز نموده است که به زودی به ثمر خواهد نشست.شرکت ژیلت قصد دارد از محصولات جدید ژیلت اصطلاحا پرده برداشته و جهان آرایشی بهداشتی را شگفت زده نماید.

ارائه ی محصولاتی با تیغه هایی متفاوت که سرعت تراشیدن را باز هم افزایش داده و به دلیل شکل جدیدی از تماس با پوست،امنیت و راحتی بیشتری را برای اصلاح صورت به ارمغان می آورند.

اتفاق دیگر در مورد فوم و ژل ژیلت می باشد که با رایحه هایی متفاوت از آنچه مردم جهان تا به حال تجربه کرده اند راهی بازار خواهند شد.در کنار این تغییرات که لازمه ی بازار ژیلت بوده و طراوت ویژه ای به ویترین آرایشی بهداشتی ها در دنیا می بخشد، تغییر رنگ بسته بندی های چند مدل از محصولات ژیلت،باعث خواهد شد تا به زودی خرید ژیلت افزایش یافته و توجه مردم دنیا به سمت ژیلت اصل،نمایندگی ژیلت و نمایندگی ژیلت آلمانی  جلب گردد.

شرکت ژیلت پس از تحقیقات بسیار متوجه این مهم شده است که برخی از بسته بندی های گذشته نه تنها از نظر شکل و طرح تکراری شده اند بلکه به لحاظ رنگ نیز چنانچه دچار دگرگونی و تغییر شوند،جلوه ای تازه خواهند داشت و خریداران را برای خرید بیشتر تشویق خواهند کرد.ژیلت

البته نکاتی که به آنها اشاره کردیم بخشی از مطالبی بود که نمایندگی ژیلت آلمانی وهمینطور نمایندگی ژیلت اسپانیا طی مکاتباتی به کارشناسان کارخانه و شرکت در آلمان اعلام کرده بودندوآنها نیز این مطالب را صادقانه در اختیار مردم قرار دادند.به هر صورت با تغییرات بسیاری که در راه است شاهد افزایش فروش عمده ژیلت و حتی افزایش فروش اینترنتی ژیلت خواهیم بود.

از ماه نوامبر سال۲۰۱۴ تا اواسط ژانویه سال جدید،خرید ژیلت اصل از نمایندگی ژیلت اسپانیا ۱۷% افزایش و خرید از نمایندگی  در فرانسه ۱۹% افزایش داشته است که پیش بینی ها نشانگر سیر صعودی فروش ژیلت اصل درآینده ای نه چندان دور می باشد.