ژیلت

اصلاح با ژیلت

اگر شما دارای پوست حساس هستید در اصلاح با محصولات ژیلت بدون خراش و بریدگی می توانید لذت دلچسبی را احساس کنید.برای راهنمایی بیشتر در خواندن مطالب زیر کوشا باشید.

بسیاری از آقایان با روش صحیح اصلاح با محصولات ژیلت آشنا نیستند.پس بهتر است در اینجا به تعدادی از سئولات متداول در مورد استفاده از  ژیلت پاسخ دهیم.

  • آیا اصلاح هر روز صورت با تیغ های ژیلت ضرر دارد؟

ژیلت

نه کاملا اشتباه است اصلاح صورت برای بیشتر آقایان مانند یک عادت روزمره می باشد و این کار مانند مسواک زدن یک عمل روزانه به حساب می آید و تاثیر منفی بر روی پوست صورت ندارد.برای اینکه به پوست  خود آسیب نرسانیم بهتر است از سری محصولات ژیلت استفاده کنیم.تیغ های جدید ژیلت با داشتن خاصیت چرخشی کمترین آسیب را به پوست می رسانند و استفاده از فوم یا ژل ژیلت،در طراوت و زیبایی پوست به شما کمک بسزایی می کند.

  • تیغ مناسب کدام است؟

انتخاب صحیح تیغ ژیلت با دستگاه مناسب ژیلت،داشتن فوم یا ژل ژیلت یکی از مهمترین فاکتورها در اصلاح  مناسب است.

ژیلت با دارا بودن تنوع زیاد در تیغ های ۳لبه،۵لبه ,…..و دارا بودن انواع ژل وفوم برای صورت های حساس و……می تواند شما را در انتخابی بهتر یاری دهد.

قبل از استفاده از تیغ های ژیلت حتما ۳دقیقه صورت خود را با آب گرم بشویید.

  • بهترین زمان اصلاح با ژیلت چه وقت است؟

مسلما برای راحتی در کار بهترین زمان پس از یک دوش آب گرم است.آب گرم و بخار آب ریش شما را نرم می کند و منافذ صورت را باز می کند،در نتیجه اصلاح نرمتر و صاف تری را به همراه دارد.اگر از فوم یا ژل ریش ژیلت استفاده کنید به طور قابل توجه ای باعث بهتر شدن اصلاح شما می شود.

  • بهترین نوع استفاده از ژیلت:

در این رابطه همیشه توصیه می شود که تیغ را در جهت رشد موی صورت بتراشید.زمانی که اصلاح شما در جهت خلاف آن باشد ممکن است به پوست آسیب برسد.البته بعضی ها خلاف این نظر را دارند و از ژیلت در خلاف جهت رشد مو استفاده می کنند ولی در ابتدا در جهت رشد موی صورت سپس در خلاف جهت رویش مو،در این صورت،صورتی کاملا صاف خواهید داشت ضمن اینکه از سوزش و اذیت شدن پوست در امان هستید.

  •  اصلاح با ژیلت بدون سوزش:

مهم ترین کار برای جلوگیری از سوزش پوست این است که ریش خود را در جهت خلاف موی صورت نتراشید و هر چند وقت یکبار خط صابون ژیلت(معمولا آبی یا سبز رنگ است)پاک می شود که بایستی تیغ یدک خود را تعویض نمایید.علاوه بر این،تیغ  خود را پس از اصلاح با آب بشویید تا تیغه ها از موهای گرفته ی بین خود پاک شوند تا راحت تر اصلاح کنید.

پس از اصلاح با ژیلت صورت خود را با سرد بشویید تا منافذ پوست بسته شوند و احتمال سوزش کاهش یابد.

  • اصلاح ژیلت برای پوست های مختلف:

در مورد پوست ها و ریش ها ی ضخیم و نازک تفاوتی در نوع اصلاح وجود ندارد و مراحل اصلاح صورت یکی می باشد.ولی کف ریش اصلاح برای پوست های حساس متفاوت است و بهتر است پوست های حساس علاوه بر مراحل ذکر شده،اصلاح صورت را در حمام با آب گرم یا کمی داغ انجام دهند.

پوست های چرب یا خشک نیز می توانند از کف یا ژل ژیلت مناسب با پوست خود استفاده کنند  مثلا ژل ژیلت فیوژن با آب رسانی فوق العاده،مناسب صورتهای خشک می باشد و بهتر است برای خرید محصولات ژیلت دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید از ژیلت اصل استفاده کنید.برای اطمینان در خرید محصولات  از نمایندگی ژیلت آلمانی www.gillettemach3.ir  می توانید با خرید پستی ژیلت یا خرید اینترنتی ژیلت اقدام نمایید.در هنگام دریافت محصول هزینه را پرداخت کنید که هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی نمایید.

  • آیا حتما باید از کرم و لوسیون بعد از اصلاح استفاده کرد؟ژیلت

خیر حتما لزومی ندارد.امروزه بازار پر است از انواع کرم ها و افترشیوها برای انواع پوست ها،شما می توانید بنا به سلیقه ی خود یکی را امتحان نموده و خریداری کنید.

  • سخن آخر: حفاظت از صورت و پوست شما

مرد ایرانی شایسته ی بهترین ها می باشد،بنابراین سعی کنید در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید ژیلت اصل را خریداری نموده و به پوست خود شادابی ببخشید.سایت ژیلت مچ تری با داشتن کامل ترین  و بروز ترین محصولات ژیلت در خدمت عزیزان و هم وطنان می باشد.